Haberler
...Vakum Paketleme Makineleri İmalat Satış ve Servis
Yüksek kalite anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, sektörünün öncü firmalarından biri olan, Akvakum Vakum Paketleme Makineleri İmalatı, kurulduğu yıldan beri Sakarya ili Modern Sanayi Sitesinde hizmet vermektedir. Vakum paketleme imalatında, teknolojik gelişmeler doğrultusunda tüm yenilikleri takip ederek, vakum makinesi üretimini, en kaliteli şekilde sürdürmekte olan firmamız, (Eklenme Tarihi: 26/08/2016)
 
...Vakum Makinesi İmalat Satış ve Servis
Gıda Sektöründe, tüketiciye daha sağlıklı bir yaşam sunmak amacı ile kullanılan vakum makinesi, gıdaların daha sağlıklı ve daha uzun ömürlü olarak saklanmasını sağlar. Bu sayede gerçekleşen paketleme işlevi, gıdaların uzun ömürlü olması açısından büyük önem taşır. Dış etkenlerden korunan ve ambalaj içerisine sıkıştırılmış gıdaların, oksijenle teması kesilerek, daha uzun ömürlü ve taze olarak tüketilmesi sağlanır. (Eklenme Tarihi: 23/08/2016)
 
...Vakumlama Makinası
Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte, sağlıklı gıda tüketim talebi, günümüzde yüksek düzeyde artmıştır. Özellikle sağlık açısından bilinçlenen müşteriler, kaliteli, sağlıklı, doğal ve besin değeri kaybolmamış gıda tüketimine önem vermektedirler. Sağlıklı bir yaşamın en önemli etkeni, sağlıklı gıdalar ile beslenmekten geçer. Raf ömrü uzun, koruyucu ve katkı maddeli ürünler, satış raflarında oldukça fazladır. (Eklenme Tarihi: 19/08/2016)
 
...Vakumlama Makınası İmalat Satış ve Servis
Gelişen teknoloji ve istihdamın artması ile, yapılan alışverişlerde alınan gıda ürünlerinin hemen tüketilmemesi, söz konusu ürünlerin çeşitli faktörler nedeni ile çabuk bozulması ve çürümesine yol açmaktadır. Normal koşullarda saklanan ürünlerde ortaya çıkan bu durum, birçok kişinin vakumlanmış gıdaya olan talebini arttırmıştır. (Eklenme Tarihi: 16/08/2016)
 
...Vakum Makınası İmalat Satış ve Servis
Gıda sektöründe ürün çeşitliliğinin artması ile, birbirinden farklı ancak hepsinin saklama koşulları sağlıklı olması gereken gıda ürünleri, en doğru biçimde saklanmalı ve tüketilmelidir. Sıklıkla tüketilmeyen ürünler üzerinde meydana gelen bakteri oluşumlarının, bayatlama ve bozulma gibi etkenlerini ortadan kaldırarak, raf ömrünü uzatmanın en etkili yolu vakum makınası dır. (Eklenme Tarihi: 15/08/2016)
 
...Ürünlerimizi İncelediniz mi?
Akvakum olarak birçok vakumlama ve paketleme makinelerini sizlere sunuyoruz... (Eklenme Tarihi: 18/05/2015)
 
...Yeni Web Sitemiz Yayında!
Akvakum olarak web sitemizin ana yüzünü değiştirdik. Yeni web sitemiz 18.05.2015 tarihi itibariyle yayına girmiştir. Bizleri buradan takip edebilirsiniz. (Eklenme Tarihi: 18/05/2015)
 
 
 
Pro WEB